Novinky

gpls-25.jpg

Inovované příložné hladinové senzory GPLS-25

GPLS-25 je nyní vybaven vysokofrekvenční technologií, což umožňuje spolehlivou funkci i v případech ulpívajícího elektricky vodivého média. Nastavení pomocí magnetického pera a ostatní parametry zůstaly zachovány. V novém provedení je prodáván od 1.1.2017.

rfls35.jpg

Vysokofrekvenční hladinové snímače RFLS-35

Nová řada vysokofrekvenčních limitních snímačů RFLS-35 pro snímání hladiny nejrůznějších kapalin, kašových a pastových hmot s eliminací usazenin a pěny na elektrodě. Unikátní funkce rozlišení druhu materiálu "Medium window" (snímač je citlivý pouze na nastavené médium a nereaguje na látky s nižší a vyšší permitivitou).   Pro bližší informace RFLS-35.

SIL1.jpg

Kapacitní hladinové snímače CLS-23 jsou vyráběny ve shodě se SIL

Na základě provedené inspekce TÜV SÜD Czech s.r.o. kapacitní hladinové snímače CLS-23 splňují požadavky stupně integrity bezpečnosti podle řady norem ČSN EN 61508. Snímače jsou určeny pro aplikace detekce výšky hladiny kapalin s vyššími nároky na bezpečnost:Režim ochrany proti přeplněníRežim ochrany proti chodu naprázdnoSnímače splňují v obou režimech požadavky funkční bezpečnosti úrovně SIL  1.

hlm-25c.jpg

Hydrostatický hladinoměr s atestem pro pitnou vodu

Nerezová ponorná sonda HLM-25C s keramickým čidlem pro kontinuální měření výšky hladiny čisté, mírně znečištěné nebo zakalené vody v beztlakých nádržích, vrtech, jímkách apod.. Certifikát zdravotní nezávadnosti pro styk s pitnou vodou. Možnost volby libovolných měřicích rozsahů (až 100 m vodního sloupce). Pro bližší informace HLM-25C

dlx.jpg

Kapacitní snímače DLS-35 a hladinoměry DLM-35

Nová řada kapacitních limitních snímačů (DLS-35) a hladinoměrů (DLM-35) pro univerzální použití. Náhrada stávajících snímačů DLS-27, nastavení pomocí magnetického pera. Vysoká stabilita při vysoké citlivosti a odolnost proti všem druhům rušení. Široký výběr různých druhů elektrodových systémů a elektrického připojení. Pro bližší informace DLS-35 a DLM-35.

ulx.jpg

Ultrazvukové hladinoměry ULM-53 a snímače ULS-53

Nová řada ultrazvukových hladinoměrů (ULM-53) a limitních snímačů (ULS-53) s rozšířenými aplikačními možnostmi a designovými změnami oproti stávající řadě ULM-53. Nově k dispozici varianta s rozsahem 1 m. Varianta s rozsahem 10 m přebudována z přírubového na závitové (šroubení G2 1/4“). Rozšířené možnosti parametrizace a provedení elektrického připojení. Pro bližší informace ULM-53 a ULS-53.

Kapacitní hladinoměr pro měření nafty CLM-40

Nový hladinoměr CLM-40

Pro spojité měření paliva nebo oleje v nádržích dopravních prostředků, stavebních strojů, apod.. Nastavení pomocí magnetického pera. Připojení pomocí flexibilní vývodky nebo vývodky pro ochrannou hadici. Možnost zkracování elektrody.

fcu_i.jpg

Vyhodnocovací jednotka průtoku FCU-400 s proudovým výstupem

Vyhodnocovací jednotka FCU-400 nově dostupná s proudovým výstupem 0/4 ... 20 mA. Dále je možno rozšířit jednotku o rozbočovač HB-485 pro připojení až 4 snímačů.

grlm_xi.jpg

Hladinoměry GRLM-70 s certifikátem ATEX

Radarové hladinoměry řady GRLM-70Xi(XiT) s certifikátem pro výbušné plyny a vysokoteplotní prostředí ATEX. Pro připojení je možno využít izolační převodníky IRU-420.

FCU-400

Vyhodnocovací jednotka průtoku FCU-400

Rozšiřujeme náš sortiment o produkt určený pro měření průtoku v otevřených kanálech a žlabech. S ultrazvukovým hladinoměrem ULM-53 tvoří sestavu s komunikačním výstupem RS 485/Modbus RTU. Možnost měření okamžitých průtoků a celkového průtočného množství až na 4 kanálech. Obsahuje vnitřní paměť pro archivaci průtoků po dobu minimálně 15 měsíců.